Misija tobula sofa – kaip išsirinkti?

Įsikuriant naujuose namuose ar renovuojant esamų interjerą kyla daugybė klausimų. Ypatingai renkantis baldus. Turbūt teko susidurti su dvejonėmis, ką rinktis: praktiškumą ar stilių? Ar ši neutralaus modelio ir spalvų sofa nebus per nuobodi ir neatsibos per greit? Ar ši charakteringa sofa nebus per ryški ir laikui bėgant neims erzinti? Tai klausimai, į kuriuos kasdien su klientais ieškome atsakymų. Tad šiame įraše pabandysime iškelti esminius klausimus ir pabrėžti atsakymus, kurie, tikimės, padės Jums su malonumu išsirinkti tobulą sofą. Visų pirma, minėta tobula sofa turi tikti Jums, Jūsų šeimai ir jos poreikiams, tad vieno varianto nėra ir į kiekvieną klientą atsižvelgiame individualiai. Tad ir Jūs pasistenkite į visus patarimus žiūrėti priekabiai ir iš savo varpinės.

Trumpai pristatysime galimus sofų tipus, kuriuos apžiūrėti galite peržiūrėti čia, taip pat kviečiame aplankyti mūsų salonus. Susitikimo metu netik atsakysime į visus jūsų klausimus, bet taip pat galėsime aptarti visas individualaus užsakymo galimybes. Mūsų salone galėsite netik apžiūrėti daugelį populiariausių modelių, bet ir išsirinkti audinius, pagal poreikius pakoreguoti baldo išmatavimus, išsirinkti kojeles ar net iš kelių modelių susikurti visiškai naują sprendimą.

Dabar įvairių minkštų baldų pasirinkimas Lietuvoje yra tikrai gausus ir sofą galite išsirinkti iš plataus kainų rėžio, rasite nuo nepatikimai pigių iki nepadoriai brangių. Kalbant apie kainą, tai atkreipiame dėmesį, kad sofos-lovos dažniausiai yra brangesnės nei sofos. Taip yra ne tik dėl papildomos miegojimo funkcijos, bet ir dėl lankstymosi ar atvertimo mechanizmų, kurie su laiku vis labiau tobulėja ir nuo įrengtos patalynės dėžės. Be to sofos-lovos tiek sėdimoji, tiek atlošo dalis turi būti pritaikyta kiek įmanoma ergonomiškesniam poilsiui, priešingai nei tiesiog sofa, kurioje akcentuojama sėdimoji dalis. Taigi rinktis galite iš sofų ir sofų-lovų tipų. Aptarkime šių baldų dydį. Vėlgi tai gali būti nedidelė dvivietė sofutė, kuri puikiai tiks mažoms erdvėms, pavyzdžiui, kaip papildomas minkštas baldas vaikų kambaryje, ant kurios galima priimti draugus. Bet ji gali būti ir platus, minkštas baldas, kuris nenusileidžia minkštiems kampams, ant kurio svetainėje patogiai sukrenta visa draugų kompanija. Radote pas mus patinkančią sofą, bet jums netinka jos išmatavimai? Ne bėda, bet kurio modelio išmatavimus galima pakoreguoti pagal jūsų poreikius.

Mūsų komanda rekomenduoja daugiau dėmesio sutelkti vis tik į sofas-lovas. Ankščiau vyravo nusistatymas, kad tiesiog sofa yra kur kas patogesnė sėdėti, nei sofa-lova. Buvo manoma, kad mechanizmai su laiku ima erzinančiai girgždėti, o jei ieškote stilingos sofutės su elegantiškomis kojelėmis, tada į sofas-lovas net nesidairykite, nes jos visos suprojektuotos taip, kad tilptų patalynės dėžė ir jų ant kojelių tiesiog nebūna. Na, tokios sofos jau atgyveno, taip pat kaip ir ta sovietinė, tik iš kelinto karto išsitiesianti sofa-lova sename močiutės bute. Dabar tikrai rasite sofų-lovų ant elegantiškų kojelių, kurios gali būti tiek metalinės, tiek iš skirtingų spalvų medžio. Jei Jums toks stilius prie širdies, kviečiame apžiūrėti tokius variantus, kaip Mega, Nord, Soft ar Scandi. Sofą-lovą rekomenduojame rinktis ne tik galvojant apie retai pasirodančius svečius, dažnai ir namiškiams praverčia ši funkcija. Įsivaizduokite, kaip jauku įsikurti savaitgalio ar šventinių dienų „būstinę“ ant ištiestos sofos ir surengti filmų vakarą su antra puse ar mažaisiais namų gyventojais. Taip pat sofa-lova yra itin praktiškas pasirinkimas nedideliuose butuose, kur toje pačioje erdvėje ir miegate, ir ilsitės, ir mėgaujatės laisvalaikiu su filmu ar knyga. Šiuos privalumus mūsų klientai suprato ir sofos-lovos tapo vienu populiariausių pasirinkimų.

Atskirai verta paminėti ir SAZA sofų-lovų kokybę, kuri papirko jau ne vieną šeimą. Visos mūsų sofos yra gaminamos su kišeninėmis spyruoklėmis, o jas dažnai naudojame ir atlošo dalyje. Būtent tai užtikrina miego komfortą, nes išskleidus sofą galima patogiai ilsėtis tiek gulint atlošo, tiek ant sėdimos dalies pusėje. Minkštumas išlieka tolygus. Taip pat visos sofos yra gaminamos su mediniu karkasu, kuris prisideda prie aukštos kokybės ir baldo ilgaamžiškumo.

Aptarus praktiškąją sofos-lovos pusę, pereikime prie jos išvaizdos. Šio baldo pagalba galime interjerui suteikti vientisumo, tolygumo arba priešingai – paversti ją kambario akcentu. Visa tai pasieksime audinių pagalba, jau minėjome, kad jų pasirinkimas yra itin platus. Mūsų asortimente išsirinkus konkretų modelį, sofa gali būti gaminama iš daugiau nei 100 skirtingų palečių. Tad rinkitės nuo itin madingų ryškių, modernių stilių, kaip Milan 2 ar klasikinių, prabangos suteikiančių baldų, kaip Versalis ar Nica. Dabar galime džiaugtis netepliais ir dėmėms atspariais audiniais, kurie puikiai valosi, todėl net namuose, kuriuose caksi letenėlės ar krykštauja vaikai gali drąsiai puikuotis balta sofa. Verta paminėti, kad klientams galime pasiūlyti specialius „Anti scratch“ audinius, kurie visai nebijo gyvūnų bei mažųjų neklaužadų įbrėžimų. Apibendrinant spalvų paletę, galima sakyti, kad šviesios spalvos – pilka, smėlinė, balkšva vis tik labiau tinka ofiso gyvenimui. Namuose rekomenduojame nepabijoti spalvų ir rinktis tamsiai žalią, karališką mėlyną, bordo ar žydrą sofos audinį. Vėliau bus galima sužaisti su skirtingų spalvų pagalvėlėmis, pledais, kontrastuoti arba išlaikyti vientisumą su šalia patiestu kilimu.

Tad glaustai aptarus – dar kartą apibendriname į ką atkreipti dėmesį renkantis sofą. Kaina – žinoma, kad dėl sofos nėra sumanu atiduoti šeimos santaupas, tačiau netaupykite kokybės atžvilgiu – tai toks baldas, kurio nesinorės keisti kas porą metų. Todėl verta išsirinkti ne tik patinkančios išvaizdos, bet ir aukštos kokybės ilgaamžį baldą. Tipas – sofa-lova turi daugybę pranašumų lyginant su tiesiog sofa, o dabar dėl šių papildomų funkcijų visai nekenčia ir baldo išvaizda, patogumas. Tad visi svertai sofos-lovos pusėje. Dydis – rinkdamiesi sofą atsižvelkite į savo namų dydį. Mažoms erdvėms netiks dideli, dar labiau ją ankštinantys baldai, kaip ir gausesnėms šeimoms neužteks nedidelės dvivietės sofos – norisi tokios, kur galima išsitiesti ar susėsti visiems. Taip pat, jei labiau akį traukia baldas su smulkiais porankiais, tuomet tokia sofa turi būti ir ant smulkių kojelių. Ir priešingai, jei domina plati, didelė sofa su stambiais porankiais – tuomet jai tiks mažesnės kojelės arba visai be jų, tiesiog ant padelių. Audinys – oda, velvetas, gobelenas, kiti pasirinkimai, ieškokite savo interjerui tinkamo, patrauklios spalvos audinio, tačiau nebijokite spalvų, kurios pagyvins ne tik interjerą, bet ir kasdieną. Atsakykite sau į šiuos klausimus ir tikrai rasite puikų pasirinkimą http://saza.lt/ kolekcijoje arba susiekite su mūsų komanda – profesionalūs darbuotojai padės išsirinkti ir patars – kaip išsirinkti tobulai Jums tinkančią sofą.

Jums taip pat gali patikti

Žiūrėti visas naujienas