Pasižymėti

Modulinis baldas KREDO

Kredo – tai modulinė, daugiafunkcinė sistema. Paprastos ir glaustos formos tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam svetainės, poilsio kambario ar biuro interjerui.

Modulinės sistemos iš kitų baldų išsiskiria savo funkcionalumu. Derindami skirtingus modulius galite susikurti savo svajonių sofą, L formos, U formos kampus ar dar kitokios komplektacijos baldus. Kredo kolekcijos baldai pasižymi aukštu galvos atlošu, ergonomiškai išformuota nugara. Pasirinktinai įmontuotas elektrinis reglaineris su sensoriniais mygtukais ar modulis baras su niša, kurioje rasite USB jungtį bei elektros lizdą (220V) – viskas šiame modelyje sukurta maksimaliam komfortui. Visos baldų nugaros aptraukiamos pagrindiniu jūsų išsirinktu audiniu, tad juos galima statyti atvirose erdvėse.

Daugiau apie baldą

Moduliai

Kredo-modulis-1-64

Modulis 1 (64 cm)

Kredo-modulis-1-72

Modulis 1 (72 cm)

Kredo-modulis-2

Modulis 2

Kredo-modulis-3

Modulis 3

Kredo-modulis-kampas

Modulis kampas

Kredo-modulis-sezlongas

Modulis šezlongas

Kredo-modulis-sezlongas-su-porankiu

Modulis šezlongas su porankiu

Kredo-modulis-jungiamasis

Modulis jungiamasis

Kredo-modulis-porankis

Modulis porankis

Kredo-modulis-baras

Modulis baras

Kredo-pufas

Pufas

Kredo-pagalve-su-cilindru

Pagalvė su cilindru

KREDO moduliai ir kainos (Eur.)

Modulio pavadinimas1 audinio kategorija2 audinio kategorija3 audinio kategorija4 audinio kategorija
Modulis 1 standartinis (64 cm)233272313353
Modulis 1 standartinis (72 cm)243277326365
Modulis 1 su daiktadėže (64 cm)280311352387
Modulis 1 su daiktadėže (72 cm)285324375419
Modulis 2 standartinis 451518606680
Modulis 2 su daiktadėže482552642719
Modulis 2 su miegama funkcija650715808882
Modulis 3 standartinis 616709821920
Modulis 3 su daiktadėže660751865963
Modulis 3 su miegama funkcija82990910201111
Modulis porankis124148173198
Modulis šezlongas482544624692
Modulis šezlongas su porankiu6587618931006
Modulis jungiamasis440515598676
Modulis kampas394456531597
Modulis baras153179215244
Modulis baras su niša215233254273
Modulis baras su  jungtimis 409432443462

REGLAINERIS: mechaninis – 145 eur; elektrinis 320 eur su sensoriniais jungikliais (komplektuojamas su moduliu 1 standartiniu 64 cm ir 72 cm)

Dekoras

1 - Medžio imitacija

2 - Medžio imitacija

3 - Medžio imitacija

4 - Medžio imitacija

6 - Medžio imitacija

7 - Medžio imitacija

8 - Medžio imitacija

9 - Medžio imitacija

10 - Akmens imitacija

11 - Akmens imitacija

12 - Akmens imitacija

Galite pasirinkti iš šių paruoštų baldų

Renkantis baldus galima rinktis net iš 12 skirtingų dekoro barui ir kojelių spalvų, tad kiekvienas atras sau tinkamą.

Klientų patogumui visi kolekcijos baldai yra su pritvirtintomis atlošinėmis pagalvėmis, tad kiekvieną kartą išskleidus miegamą mechanizmą nereikia ieškoti vietos, kur sudėti pagalves.

Kolekcijos baldų pagrindą sudaro kokybiškas Zig Zag spyruoklių blokas, trijų skirtingų tankių elastingas putų poliuretanas, kuris pasižymi ilgaamžiškumu, elastingumu ir neleidžia baldui deformuotis (suspaustas puikiai atsistato atgal) bei aukštos kokybės sinteponas, kuris suteikia baldui minkštumo, purumo jausmą. Sintepono medžiaga yra ypač patvari, bekvapė ir nesukelia jokių alergijų.

Ilgaamžiškumo ir tvirtumo garantiją suteikia rėmas – gaminamas iš faneros ir kietmedžio.

Modulinė sistema Kredo išsiskleidžia į miegamą kampą ar sofą su „delfino“ principo mechanizmu. Iš po baldo ištraukus papildomą sekciją, aukščiu ji susilygina su likusiu baldu ir tarnauja kaip dvigulė lova. Kolekcijos kampai turi patalynės dėžę, kurios dugnas pralaidus orui. Modulinė sistema Kredo – sukurta, kad baldas tarnautų namų šeimininkui, o ne jis baldui.

Modulinės sistemos Kredo asortimente rasite kelių dydžių sofas, sofas lovas, įvairių išmatavimų ir formų nemiegamus kampus, kampus su miegamu mechanizmu, fotelį bei keturių dydžių banketę.

Reikia konsultacijos?

Registruokite į nemokamą konsultaciją, kurios metu pagal Jūsų poreikius padėsime išsirinkti baldus bei interjero detales.

Taip pat visą informaciją gausite apsilankę mūsų salonuose Vilniuje ir Penevėžyje.

Kiti moduliniai baldai, kurie Jums gali patikti