Pasižymėti

Modulinis baldas BEST

Modulinė sistema Best – šiuolaikiška, funkcionali, pritaikyta kasdieniam šeimos poilsiui.

Modulinės sistemos iš kitų baldų išsiskiria savo funkcionalumu. Derindami skirtingus modulius galite susikurti savo svajonių sofą, L formos, U formos kampus ar dar kitokios komplektacijos baldus. Best kolekcijos baldai išsiskiria savo ergonomiškai išformuota nugara, nuimamomis galvos atramomis, kurias galima lengvai montuoti į bet kurį sofos atlošą ir užsisakyti pagal poreikį. Pasirinktinai įmontuotas elektrinis reglaineris su sensoriniais mygtukais patiks ne tik šeimos nariams, bet jūsų svečiams. Modulinė sistema taip pat turi įmontuojamą modulį su belaidžiu įkrovikliu mobiliesiems telefonams. Visos baldų nugaros aptraukiamos pagrindiniu jūsų išsirinktu audiniu, tad juos galima statyti atvirose erdvėse. Best – geriausia, kad galėjo nutikti jūsų namams.

 

Daugiau apie baldą

Moduliai

best-Modulis-1-64

Modulis 1 (64 cm)

best-Modulis-1-72

Modulis 1 (72 cm)

best-Modulis-2

Modulis 2

best-Modulis-3

Modulis 3

best-modulis-šezlongas-su-porankiu

Modulis šezlongas su porankiu

best-modulis-šezlongas

Modulis šezlongas

best-Modulis-kampas

Modulis kampas

best-Modulis-daiktadėžė-1

Modulis staliukas

best-Modulis-daiktadėžė-2

Modulis staliukas lentyna

best-Porankis

Modulis porankis

best-galvos atlosas

Modulis galvos atlošas

best-Pagalvė

Pagalvė su cilindru

BEST moduliai ir kainos (Eur.)

Modulio pavadinimas1 audinio kategorija2 audinio kategorija3 audinio kategorija
Pufas (su daiktadėže) 47×100210241282
Pufas 67×100223259300
Pufas 87×100241277318
Pufas 107×100267300350
Modulis 1 standartinis (64 cm)243277313
Modulis 1 standartinis (72 cm)233272313
Modulis 1 su daiktadėže (64 cm)280311352
Modulis 1 su daiktadėže (72 cm)285324375
Modulis 2 standartinis 451518606
Modulis 2 su daiktadėže482552642
Modulis 2 su miegama funkcija645709800
Modulis 3 standartinis 616709821
Modulis 3 su daiktadėže660751865
Modulis 3 su miegama funkcija8219011010
Modulis porankis148173210
Modulis šezlongas479539619
Modulis šezlongas su porankiu653756886
Modulis kampas394456531
Modulis staliukas/staliukas lentyna321363407
Modulis galvos atlošas7593114

REGLAINERIS: mechaninis – 145 eur; elektrinis 320 eur su sensoriniais jungikliais (komplektuojamas su moduliu 1 standartiniu 64 cm ir 72 cm) 

Dekoras

1 - Medžio imitacija

2 - Medžio imitacija

3 - Medžio imitacija

4 - Medžio imitacija

5 - Medžio imitacija

6 - Medžio imitacija

7 - Medžio imitacija

8 - Medžio imitacija

9 - Medžio imitacija

10 - Akmens imitacija

11 - Akmens imitacija

12 - Akmens imitacija

BEST nuotraukų galerija

Renkantis baldus galima rinktis net iš 12 skirtingų dekoro ir kojelių spalvų, tad kiekvienas atras sau tinkamą.

Klientų patogumui visi kolekcijos baldai yra su pritvirtintomis atlošinėmis pagalvėmis, tad kiekvieną kartą išskleidus miegamą mechanizmą nereikia ieškoti vietos, kur sudėti pagalves.

Kolekcijos baldų pagrindą sudaro kokybiškas Zig Zag spyruoklių blokas, trijų skirtingų tankių elastingas putų poliuretanas, kuris pasižymi ilgaamžiškumu, elastingumu ir neleidžia baldui deformuotis (suspaustas puikiai atsistato atgal) bei aukštos kokybės sinteponas, kuris suteikia baldui minkštumo, purumo jausmą. Sintepono medžiaga yra ypač patvari, bekvapė ir nesukelia jokių alergijų.

Ilgaamžiškumo ir tvirtumo garantiją suteikia rėmas – gaminamas iš faneros ir kietmedžio.

Modulinė sistema Best išsiskleidžia į miegamą kampą ar sofą su „delfino“ principo mechanizmu. Iš po baldo ištraukus papildomą sekciją, aukščiu ji susilygina su likusiu baldu ir tarnauja kaip dvigulė lova. Kolekcijos kampai turi patalynės dėžę, kurios dugnas pralaidus orui.

Modulinės sistemos Best asortimente rasite kelių dydžių sofas, sofas lovas, įvairių išmatavimų ir formų nemiegamus kampus, kampus su miegamu mechanizmu, fotelį bei keturių dydžių banketę.

Reikia konsultacijos?

Registruokite į nemokamą konsultaciją, kurios metu pagal Jūsų poreikius padėsime išsirinkti baldus bei interjero detales.

Taip pat visą informaciją gausite apsilankę mūsų salonuose Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. 

Kiti moduliniai baldai, kurie Jums gali patikti