Pasižymėti

Minkšti baldai Skandi

Minkštų baldų kolekcija Skandi – tai modernios klasikos, stilingi, aukštos kokybės baldai jūsų namams.

Šios kolekcijos baldai – išsiskiria savo išraiškingais, minkštais porankiais, kurie suteikia didelį komforto jausmą. Visos baldų nugaros aptraukiamos pagrindiniu jūsų išsirinktu audiniu, tad juos galima statyti atvirose erdvėse. Kolekcijos grakštumą dar labiau pabrėžia apsiūtas kantelis.

Lengvumo jausmą suteiks aukštos medinės vengės spalvos, natūralaus ąžuolo ar balinto ąžuolo kojelės. Kojelių aukštis (12cm) yra pritaikytas roboto siurblio darbui, jis lengvai palys po baldu ir išvalys visus nešvarumus.

Daugiau apie kolekciją

Baldai priklausantys šiai kolekcijai

Skandi kolekcijos nuotraukos

Žaismingą įvaizdį gali padėti sukurti dvi dekoratyvinės pagalvėlės, kurias galite pasirinkti kontrastingo audinio spalvos arba pritaikant įdomų printą.

Klientų patogumui visi kolekcijos baldai yra su pritvirtintomis atlošinėmis pagalvėmis, tad kiekvieną kartą išskleidus miegamą mechanizmą nereikia ieškoti vietos, kur sudėti pagalves

Kolekcijos baldų pagrindą sudaro kokybiškas Zig Zag spyruoklių blokas, trijų skirtingų tankių elastingas putų poliuretanas, kuris pasižymi ilgaamžiškumu, elastingumu ir neleidžia baldui deformuotis (suspaustas puikiai atsistato atgal) bei aukštos kokybės sinteponas, kuris suteikia baldui minkštumo, purumo jausmą. Sintepono medžiaga yra ypač patvari, bekvapė ir nesukelia jokių alergijų.

Ilgaamžiškumo ir tvirtumo garantiją suteikia rėmas – gaminamas iš faneros ir kietmedžio.

Patikimo „Puma“ mechanizmo pagalba ypač lengvai ir paprastai transformuosite baldą į miegamą sofą ar kampą. Jums tereikia pakelti sėdynę, po kurios pagrindas išsities už jos. Šis mechanizmas vertinamas dėl patogumo, tylaus lankstymo bei grindų saugojimo, nes lankstymo metu nėra braižomos grindys. Kolekcijos kampai turi patalynės dėžę, kurios dugnas pralaidus orui. Kolekcija Skandi tinkama ne tik svečią paguldyti, bet ir kasdieniam, patogiam jūsų miegui.

Kolekcijos Skandi asortimente rasite sofą, sofą lovą, nemiegamą kampą, kampą su miegamu mechanizmu, fotelį bei dviejų dydžių banketę.

Kitos kolekcijos kurios Jums gali patikti

Kolekcijos Luis nuotrauku koliazas

Korpusiniai baldai Luis

Žiūrėti

Korpusiniai baldai Ontario

Žiūrėti

Korpusiniai baldai Melva

Žiūrėti