Pasižymėti

Minkšti baldai Tofi

Tofi – skamba kaip saldainis, bet tai kur kas geriau. Minkštų baldų kolekcija, kurioje modernus stilius susimaišo su retro stiliaus dvelksmu.

Šios kolekcijos baldai – išsiskiria savo sėdimosios ir atlošinės dalies įsiūvais, kurie sukuria išskirtinį baldo dizainą. Visų baldų nugaros aptraukiamos pagrindiniu jūsų išsirinktu audiniu, tad juos galima statyti atvirose erdvėse. Lengvumo jausmą suteiks aukštos medinės vengės spalvos, natūralaus ąžuolo ar balinto ąžuolo kojelės. Kojelių aukštis (12cm) yra pritaikytas roboto siurblio darbui, jis lengvai palys po baldu ir išvalys visus nešvarumus.

Žaismingą įvaizdį gali padėti sukurti dvi dekoratyvinės pagalvėlės, kurias galite pasirinkti kontrastingo audinio spalvos arba pritaikant įdomų printą.

Daugiau apie kolekciją

Baldai priklausantys šiai kolekcijai

Minkštų baldų kolekcijos Tofi galerija

Klientų patogumui visi kolekcijos baldai yra su pritvirtintomis atlošinėmis pagalvėmis, tad kiekvieną kartą išskleidus miegamą mechanizmą nereikia ieškoti vietos, kur sudėti pagalves.

Kolekcijos baldų pagrindą sudaro kokybiškas Zig Zag spyruoklių blokas, trijų skirtingų tankių elastingas putų poliuretanas, kuris pasižymi ilgaamžiškumu, elastingumu ir neleidžia baldui deformuotis (suspaustas puikiai atsistato atgal) bei aukštos kokybės sinteponas, kuris suteikia baldui minkštumo, purumo jausmą. Sintepono medžiaga yra ypač patvari, bekvapė ir nesukelia jokių alergijų.

Ilgaamžiškumo ir tvirtumo garantiją suteikia rėmas – gaminamas iš faneros ir kietmedžio.

Patikimo „Puma“ mechanizmo pagalba ypač lengvai ir paprastai transformuosite baldą į miegamą sofą ar kampą. Jums tereikia pakelti sėdynę, po kurios pagrindas išsities už jos. Šis mechanizmas vertinamas dėl patogumo, tylaus lankstymo bei grindų saugojimo, nes lankstymo metu nėra braižomos grindys. Kolekcijos kampai turi patalynės dėžę, kurios dugnas pralaidus orui. Kolekcijos Tofi badai puikiai įsilies į jūsų interjerą ir taps kokybiško poilsio ir miego vieta.

Kolekcijos Tofi asortimente rasite sofą, sofą lovą, nemiegamą kampą, kampą su miegamu mechanizmu, fotelį bei dviejų dydžių banketę.

Kitos kolekcijos kurios Jums gali patikti

kolekcija preston

Korpusiniai baldai Preston

Žiūrėti
Kolekcijos Vega nuotraukų koliažas

Korpusiniai baldai Vega

Žiūrėti

Minkšti baldai Skandi

Žiūrėti