Pasižymėti

Minkšti baldai Edison

Kolekcija Edison – šiuolaikiška, moderni kolekcija, kuri pavargė mūsų klientų širdis.

Šios kolekcijos baldai ne tik labai patogūs sėdėti, bet ir praktiški. Ir sofa ir kampas lengvai transformuojasi į miegamus baldus ir leidžia pailsėti tiek namų šeimininkams, tiek atvykusiems svečiams. Visų baldų nugaros aptraukiamos pagrindiniu jūsų išsirinktu audiniu, tad juos galima statyti atvirose erdvėse. Lengvumo jausmą suteiks aukštos metalinės, juodai dažytos kojelės.

Žaismingą įvaizdį gali padėti sukurti dvi dekoratyvinės pagalvėlės, kurias galite pasirinkti kontrastingo audinio spalvos.

Daugiau apie kolekciją

Baldai priklausantys šiai kolekcijai

Edison kolekcija

Kolekcijos baldų pagrindą sudaro kokybiškas Zig Zag spyruoklių blokas, didelio tankio elastingas putų poliuretanas, kuris pasižymi ilgaamžiškumu, elastingumu ir neleidžia baldui deformuotis (suspaustas puikiai atsistato atgal) bei aukštos kokybės sinteponas, kuris suteikia baldui minkštumo, purumo jausmą. Sintepono medžiaga yra ypač patvari, bekvapė ir nesukelia jokių alergijų.

Ilgaamžiškumo ir tvirtumo garantiją suteikia rėmas – gaminamas iš faneros ir kietmedžio.

Patikimo „Eurobook“ mechanizmo pagalba ypač lengvai ir paprastai transformuosite baldą į miegamą sofą ar kampą. Tai yra praktiškas sulankstomas modelis, kurį sudaro dvi dalys – sėdynė ir atlošas. Šis mechanizmas vertinamas dėl patogumo, tylaus lankstymo bei grindų saugojimo, nes lankstymo metu nėra braižomos grindys. Kolekcijoje esanti miegama sofa bei kampas turi patalynės dėžę.

Kolekcijos Edison asortimente rasite sofą lovą, kampą su miegamu mechanizmu, fotelį bei pufą.

Kitos kolekcijos kurios Jums gali patikti

kolekcijos loris nuotrauku koliazas

Korpusiniai baldai Loris

Žiūrėti

Korpusiniai baldai Harmony

Žiūrėti

Minkšti baldai Mega

Žiūrėti