Pasižymėti

Minkšti baldai Berg

Berg – lakoniško dizaino, klasikinių formų minkštų baldų kolekcija, skirta kasdieniam poilsiui.

Šios kolekcijos baldai – išsiskiria savo klasikinėmis formomis, plačiais, minkštais porankiais. Gražiausiai kolekcija atrodo derinant du skirtingus audinius. Su tamsesnės spalvos audiniu lyg įrėminant visą baldą, kuris gaminamas iš šviesesnio atspalvio audinio. Berg kolekcijos baldai yra ypač vertinami tarp vyresnio amžiaus klientų, nes kolekcija pasižymi kietesnio sėdėjimo komfortu. Kojelių spalvą galima rinktis iš 12 skirtingų atspalvių.

Klientų patogumui visi kolekcijos baldai yra su pritvirtintomis atlošinėmis pagalvėmis, tad kiekvieną kartą išskleidus miegamą mechanizmą nereikia ieškoti vietos, kur sudėti pagalves.

Daugiau apie kolekciją

Baldai priklausantys šiai kolekcijai

Berg kolekcijos nuotraukos

Kolekcijos baldų pagrindą sudaro kokybiškas Zig Zag spyruoklių blokas, dviejų skirtingų tankių elastingas putų poliuretanas, kuris pasižymi ilgaamžiškumu, elastingumu ir neleidžia baldui deformuotis (suspaustas puikiai atsistato atgal) bei aukštos kokybės sinteponas, kuris suteikia baldui minkštumo, purumo jausmą. Sintepono medžiaga yra ypač patvari, bekvapė ir nesukelia jokių alergijų.

Ilgaamžiškumo ir tvirtumo garantiją suteikia rėmas – gaminamas iš faneros ir kietmedžio.

Kolekcijos baldai turi du skirtingus pakėlimo mechanizmus. Kampas Berg išsiskleidžia į miegamą kampą su „delfino“ principo mechanizmu. Iš po baldo ištraukus papildomą sekciją, aukščiu ji susilygina su likusiu baldu ir visas kampas tarnauja kaip dvigulė lova. O kolekcijos sofos transformuojasi išvažiuojančio mechanizmo pagalba, kuomet apatinė baldo dalis išvažiuoja, sukurdama papildomą rėmą, ant kurio gali „užsiverčia“  sėdimoji dalis naudojama kaip čiužinys. Šio tipo mechanizmai yra privalumas, kai norima, kad miegama dalis išsiskleistų į priekį. Tiek kampas, tiek sofos lovos turi patalynės dėžę, kurios dugnas pralaidus orui. Kolekcijos Berg baldai – klasika, vertinantiems aukštą kokybę bei komfortą.

Kolekcijos Berg asortimente rasite dviejų skirtingų dydžių sofas lovas, kampą, fotelį bei banketę. sofą, sofą lovą, nemiegamą kampą, kampą su miegamu mechanizmu, fotelį bei dviejų dydžių banketę.

 

Kitos kolekcijos kurios Jums gali patikti

Minkšti baldai Edison

Žiūrėti

Korpusiniai baldai Gemma

Žiūrėti

Minkšti baldai Nord

Žiūrėti