SVETAINĖS IR MIEGAMOJO KOLEKCIJA SIMONA

Svetainės ir miegamojo baldai Simona pagaminti iš uosio masyvo ir lukšto. Uosio mediena – unikali, pasižymi itin ryškia tekstūra, išliekančia baldus beicuojant net ypač tamsiomis spalvomis.

Simona kolekcijoje – 12 tarpusavyje derančių baldų: dvigulė lova, komoda, naktinė spintelė, spinta, veidrodis, trijų rūšių vitrinos, po du TV ir žurnalinius staliukus. Kartu prie kiekvieno baldo aprašymo rasite idėjų, kaip derinti Simona baldus ir dar kūrybiškiau apstatyti namus.

Užsisakydami baldus, galite pasirinkti patikusią spalvą – wenge, rudą ąžuolo ir baltą su itin švelniu kreminiu prieskoniu. Wenge ir tamsaus ąžuolo spalvos patiks mėgstantiems natūralumą ir jaučiantiems didesnį palankumą klasikiniam interjerui. Šviesūs baldai namams suteiks elegancijos ir ras vietą skandinaviško stiliaus interjere.

Simona kolekcijos baldai dekoruoti grudintu stiklu ir šlifuoto metalo juostelėmis, suteikiančiomis dekoratyvumo ir pagyvinančiomis medieną. Kiekvieną kolekcijos baldą jungia nuosekliai atsikartojantys elementai. Vienas solidžiausių baldų – net 250 cm pločio miegamojo spinta stumdomomis durimis. Jos viduje rasite patogiai suplanuotų lentynų, stalčių ir kabyklų. Baldą galima pastatyti arba įmontuoti į sieną.

Dviejų skirtingų dydžių iš karto suporuota su grotelėmis, patalynės dėže arba stalčiais, o baldai pristatomi surinkti ir paruošti naudoti – pirkėjams nebereikia niekuo rūpintis.

– Uosio masyvo spalvos