SVETAINĖS KOLEKCIJA HARVI

HARVI svetainės kolekcijos baldai pagaminti iš ąžuolo masyvo, ąžuolo lukšto ir MDF plokštės. Bazinei kolekcijai kurti pasirinktos baltos MDF plokštės, tačiau jas galima dažyti pasirinkta spalva iš plačios RAL paletės. Taip pat užsakant baldus galima rinktis ąžuolo medieną iš 10-ies atspalvių ir pritaikyti kolekciją prie kitų medienos atspalvių interjere.

Storesnės sienelės ir suapvalinti kampai kuria aliuzijas į retro stilių, tačiau baldai lengvai pritaikomi tiek klasikiniame, tiek ir moderniame interjere. Solidi forma, aiškus dizainas su keliomis kūrybiškomis interpretacijomis (pavyzdžiui, dvejopai kabinamos asimetriškos formos lentynos) HARVI kolekciją išskiria iš kitų.

Dėmesį prikausto ypatingi net trijų skirtingų formų HARVI žurnaliniai staliukai: ąžuolo masyvas komponuojamas su baltu matiniu stiklu, kuris panaudojamas staliuko šonuose, viršutinėje dalyje ar vietoje lentynėlės. Apskritai nemažai kolekcijos baldų gali funkcionuoti savarankiškai arba būti suporuojami. Pavyzdžiui, gražiai atrodys dvi siauros vitrinos stiklinėmis durelėmis.

Ypatingas kolekcijos baldas – netipinės asimetriškos formos TV staliukas, kuris gali būti jungiamas su kitu staliuku paruošiant talpią erdvę įrangai ir įvairiems daiktams laikyti.

Keli HARVI kolekcijos baldai – vitrina, spintelė, lentynos ir TV staliukas – yra pakabinami, tad interjeras vizualiai atrodys lengvesnis. Be to, baldais galėsite naudotis dar patogiau: juos galėsite tvirtinti reikiamame aukštyje.

Raskite dar praktiškesnius indų laikymo sprendimus: HARVI vitrinos komponuojamos su stiklinėmis, nepermatomomis durelėmis arba stalčiais, derinant stilių ir praktiškumą, atitinkančius kiekvienos šeimos poreikius.

Stalčiai pagaminti iš storų ir tvirtų MDF plokščių. Stalčiuose naudojami vieno garsiausių gamintojų – „Blum“ – bėgeliai.

Šios kolekcijos baldai pristatomi visiškai surinkti, tad pirkėjams nereikės vargti juos montuojant.

HARVI kolekcija – tai tvirtumas, ilgaamžiškumas, nepavaldus laikui dizainas ir elegancija.

– Ąžuolo masyvo spalvos