SVETAINĖS IR MIEGAMOJO KOLEKCIJA DENVER

Denver – dešimties baldų kolekcija, pritaikoma svetainėje, miegamajame, darbo kambaryje ir net prieškambaryje. Denver kolekcijos baldai – tvirti, solidūs, ganėtinai masyvūs, dėl to tarnausiantys metų metus, ypač omenyje turint ąžuolo atsparumą dėvėjimuisi ir dilimui.

Mediena komponuojama su storu juodos spalvos metalu. Šis derinys idealiai tinka industriniame interjere.

Baldų medžiagoms sutvirtinti ir baldų stiliui dar labiau išreikšti panaudoti dideli pramoniniai varžtai. Tvirtą baldų stilių dar labiau pabrėžia atsikartojantys sukryžiuoti metalo elementai.

Baldai gaminami iš ąžuolo masyvo ir ąžuolo lukšto arba iš laminuotos drožlių plokštės. Ąžuolo masyvo baldus galima rinktis iš 10 galimų beico atspalvių. Pasirinkus iš laminuotų drožlių plokštę  –  galimi 9 spalviniai variantai.

Vienas ryškiausių kolekcijos baldų – didelė atvira lentyna, kiek primenanti naudojamas sandėliavimui. Ji gali būti ne tik tradiciškai pastatoma prie sienos, bet ir puikiai pritaikoma didelėms loftų erdvėms atskirti: vienoje lofto patalpoje dažnai kuriama erdvė darbui, maistui gaminti, poilsiui, skaitymui ir t. t.

Išskirtinės formos rašomasis stalas su dizainą praturtinančia pakyla stalviršio gale padės sukurti patogią darbo erdvę.

Dėmesį patraukia ir dvi Denver kolekcijos komodos. Viena komoda – su dviem stalčiais viršuje ir apačioje bei lentyna per vidurį. Kita komoda – itin talpi, stalčiai komponuojami su lentynomis jų kraštuose ir virš jų. Denver kolekcijos baldus galima suderinti su kai kuriais Stark kolekcijos baldais.

– Ąžuolo masyvo spalvos

 

– Laminuotos drožlių plokštės spalvos